Léto ve Flattachu

Mölltalský ledovec nabízí možnost lyžování i v létě. Pokud však máte zájem o jiné aktivity, pak se zde nabízí plavání, projížďky na koni, kanoistika, rybaření, tenis, cyklistika, turistika nebo jen vychutnávání místní přírody.

Hlavní zdejší atrakcí je divoká soutěska Ragga - proudy vody zde vytvořily jeden z nejkrásnějších kaňonů v Alpách. Soutěsku si můžete projít po vybudovaných chodníčcích a pozorovat přitom vodopády, které zde voda vytváří. Cesta zpátky vede po stinné stezce lesem a nabízí krásné výhledy na Flattach a okolní hory. Pro bezpečné absolvování stezky je nutná pevná obuv.

Řeka Möll je ideálním místem pro rafting a jízdu na kajaku – každý rok ji za tímto účelem navštíví tisíce nadšenců. Vyškolení průvodci jsou zárukou toho, že sjezd řeky pro vás bude bezpečný a zároveň stane se nezapomenutelným zážitkem.

Okolí Flattachu se může pochlubit také bohatou nabídkou cyklistických stezek – v různých nadmořských výškách s různým stupněm adrenalinu. Lze absolvovat např. pohodovou trasu R8 (Glockner) nebo náročné stezky k jezerům Oschenik či Weißsee.

©2024 Flattach Cestování.cz